Last transmission: 01.12.2022 17:52 | Steve Glinka

A: Table of 32, B: Table of 16, H: Table of 8
I: Semi-Final, K: Final

 

A | Table of 32

B | Table of 16

H | Table of 8

1 PASQUINO Rossana
ITA Pi
32 *** bye ***
17 HUTTER Denise
BY FC Gröbenzell
GER D 14
16 KALTSI Georgia
GRE V 15
9 BIAGINI Alessia
ITA Pi
24 *** bye ***
25 *** bye *** Pi
8 POZNIAK Tetiana
UKR
5 STRAWINSKA Karolina
POL Pi
28 *** bye ***
21 *** bye *** Pi
12 DROIT MALARME Stephanie
Cercle Escrime Pays Langrois
FRA
13 YESINA Olga
UKR Pi
20 *** bye ***
29 *** bye *** Pi
4 TAUBER Sylvi
MV TUS Maccabi Rostock
GER
3 FEDOTA-ISAIEVA Olena
UKR Pi
30 *** bye ***
19 *** bye *** Pi
14 ROGOWSKA Sara
POL
11 MARKOWSKA Julia Anna
ITA Pi
22 *** bye ***
27 *** bye *** Pi
6 HAREZA Patrycja
POL
7 PACEK Jadwiga
POL Pi
26 *** bye ***
23 *** bye *** Pi
10 TENKINK Iris
SC Amsterdam
NED
15 MOORE Justine
GBR Pi
18 *** bye ***
31 *** bye *** Pi
2 DEMAUDE Cecile
CAM Bordeaux
FRA
 
PASQUINO Rossana
ITA V 15
KALTSI Georgia
GRE D 6
 
 
BIAGINI Alessia
ITA D 14
POZNIAK Tetiana
UKR V 15
 
 
STRAWINSKA Karolina
POL D 8
DROIT MALARME Stephanie
Cercle Escrime Pays Langrois
FRA V 15
 
 
YESINA Olga
UKR D 12
TAUBER Sylvi
MV TUS Maccabi Rostock
GER V 15
 
 
FEDOTA-ISAIEVA Olena
UKR V 15
ROGOWSKA Sara
POL D 5
 
 
MARKOWSKA Julia Anna
ITA D 5
HAREZA Patrycja
POL V 15
 
 
PACEK Jadwiga
POL D 8
TENKINK Iris
SC Amsterdam
NED V 15
 
 
MOORE Justine
GBR D 8
DEMAUDE Cecile
CAM Bordeaux
FRA V 15
 
 
 
 
PASQUINO Rossana
ITA V 15
POZNIAK Tetiana
UKR D 13
 
 
 
 
 
 
DROIT MALARME Stephanie
Cercle Escrime Pays Langrois
FRA D 6
TAUBER Sylvi
MV TUS Maccabi Rostock
GER V 15
 
 
 
 
 
 
FEDOTA-ISAIEVA Olena
UKR V 9
HAREZA Patrycja
POL D 6
 
 
 
 
 
 
TENKINK Iris
SC Amsterdam
NED D 8
DEMAUDE Cecile
CAM Bordeaux
FRA V 15
 
 
 
Back to top
 

I | Semi-Final

K | Final

1 PASQUINO Rossana
ITA V 15
4 TAUBER Sylvi
MV TUS Maccabi Rostock
GER D 2
3 FEDOTA-ISAIEVA Olena
UKR V 15
2 DEMAUDE Cecile
CAM Bordeaux
FRA D 3
 
PASQUINO Rossana
ITA D 13
FEDOTA-ISAIEVA Olena
UKR V 15
 
Back to top