Last transmission: 09.07.2022 13:19 | Steve Glinka


No. 1: Results checked
Pi 9 | Sa 11:00 | Referee: AMARI Tetsuya

Nation Name No. 1 2 3 4 5 6 V TD TR I1 I2 Rk. Rd. Q
THA JANA Saysunee
1
1 V5 V5 V5 V5 V5 5 25 3 1.000 22 1. 1.
FRA DROIT MALARME Stephanie
1 Cercle Escrime Pays Langrois
2 D0 D4 V5 D0 V5 2 14 21 0.400 -7 5. 13.
UKR YESINA Olga
1
3 D1 V5 D3 D3 V5 2 17 20 0.400 -3 3. 11.
POL HAREZA Patrycja
1
4 D1 D2 V5 D4 V5 2 17 21 0.400 -4 4. 12.
GBR MOORE Justine
1
5 D1 V5 V5 V5 V5 4 21 12 0.800 9 2. 4.
BEL VAN DORPE Roswitha
1
6 D0 D4 D1 D3 D0 0 8 25 0.000 -17 6. 17.
Details
DROIT MALARME Stephanie   D 0 V 5   JANA Saysunee
DROIT MALARME Stephanie   D 4 V 5   YESINA Olga
HAREZA Patrycja   V 5 D 3   YESINA Olga
HAREZA Patrycja   D 4 V 5   MOORE Justine
VAN DORPE Roswitha   D 0 V 5   MOORE Justine
VAN DORPE Roswitha   D 0 V 5   JANA Saysunee
YESINA Olga   D 1 V 5   JANA Saysunee
YESINA Olga   D 3 V 5   MOORE Justine
DROIT MALARME Stephanie   D 0 V 5   MOORE Justine
DROIT MALARME Stephanie   V 5 D 2   HAREZA Patrycja
VAN DORPE Roswitha   D 3 V 5   HAREZA Patrycja
JANA Saysunee   V 5 D 1   MOORE Justine
JANA Saysunee   V 5 D 1   HAREZA Patrycja
VAN DORPE Roswitha   D 4 V 5   DROIT MALARME Stephanie
VAN DORPE Roswitha   D 1 V 5   YESINA Olga

No. 2: Results checked
Pi 10 | Sa 11:00 | Referee: MIJATOVIC Bojan

Nation Name No. 1 2 3 4 5 6 V TD TR I1 I2 Rk. Rd. Q
POL BRONOWICZ Karolina
1
1 D1 D2 D2 V5 D3 1 13 23 0.200 -10 6. 16.
GER TAUBER Sylvi
TUS Maccabi Rostock
2 V5 D1 D3 V5 V5 3 19 14 0.600 5 2. 6.
JPN SAKURAI Anri
1 JWFA Tokio
3 V5 V5 V5 D3 D0 3 18 17 0.600 1 4. 8.
FRA DEMAUDE Cecile
1 CAM Bordeaux
4 V5 V4 D4 V5 V5 4 23 16 0.800 7 1. 5.
ITA BIAGINI Alessia
1
5 D3 D3 V5 D2 D4 1 17 23 0.200 -6 5. 14.
HKG TONG Nga Ting
1
6 V5 D1 V5 D4 V5 3 20 17 0.600 3 3. 7.
Details
TAUBER Sylvi   V 5 D 1   BRONOWICZ Karolina
TAUBER Sylvi   D 1 V 5   SAKURAI Anri
DEMAUDE Cecile   D 4 V 5   SAKURAI Anri
DEMAUDE Cecile   V 5 D 2   BIAGINI Alessia
TONG Nga Ting   V 5 D 4   BIAGINI Alessia
TONG Nga Ting   V 5 D 3   BRONOWICZ Karolina
SAKURAI Anri   V 5 D 2   BRONOWICZ Karolina
SAKURAI Anri   D 3 V 5   BIAGINI Alessia
TAUBER Sylvi   V 5 D 3   BIAGINI Alessia
TAUBER Sylvi   D 3 V 4   DEMAUDE Cecile
TONG Nga Ting   D 4 V 5   DEMAUDE Cecile
BRONOWICZ Karolina   V 5 D 3   BIAGINI Alessia
BRONOWICZ Karolina   D 2 V 5   DEMAUDE Cecile
TONG Nga Ting   D 1 V 5   TAUBER Sylvi
TONG Nga Ting   V 5 D 0   SAKURAI Anri

No. 3: Results checked
Pi 11 | Sa 11:00 | Referee: DOROSHYN Oleksandr

Nation Name No. 1 2 3 4 5 6 V TD TR I1 I2 Rk. Rd. Q
ITA PASQUINO Rossana
1
1 V5 V5 V5 V3 V5 5 23 7 1.000 16 1. 2.
FRA SABLON Sophie
1 Masque De Fer de Lyon
2 D0 D3 D1 D1 D2 0 7 25 0.000 -18 6. 18.
POL PACEK Jadwiga
1
3 D2 V5 V5 V5 V5 4 22 11 0.800 11 2. 3.
HKG CHUNG Yuen Ping
1
4 D0 V5 D3 V5 V5 3 18 18 0.600 0 3. 9.
USA GEDDES Ellen
1
5 D2 V5 D0 D4 V5 2 16 18 0.400 -2 4. 10.
THA SEEPAK Chintanakon
1
6 D3 V5 D0 D3 D4 1 15 22 0.200 -7 5. 15.
Details
SABLON Sophie   D 0 V 5   PASQUINO Rossana
SABLON Sophie   D 3 V 5   PACEK Jadwiga
CHUNG Yuen Ping   D 3 V 5   PACEK Jadwiga
CHUNG Yuen Ping   V 5 D 4   GEDDES Ellen
SEEPAK Chintanakon   D 4 V 5   GEDDES Ellen
SEEPAK Chintanakon   D 3 V 5   PASQUINO Rossana
PACEK Jadwiga   D 2 V 5   PASQUINO Rossana
PACEK Jadwiga   V 5 D 0   GEDDES Ellen
SABLON Sophie   D 1 V 5   GEDDES Ellen
SABLON Sophie   D 1 V 5   CHUNG Yuen Ping
SEEPAK Chintanakon   D 3 V 5   CHUNG Yuen Ping
PASQUINO Rossana   V 3 D 2   GEDDES Ellen
PASQUINO Rossana   V 5 D 0   CHUNG Yuen Ping
SEEPAK Chintanakon   V 5 D 2   SABLON Sophie
SEEPAK Chintanakon   D 0 V 5   PACEK Jadwiga